olom
04 خرداد 1402 - 10:48

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم

استاندار اصفهان گفت: باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم. انتخابات همیشه امر مهمی بوده، اما انتخابات پیش‌رو به دلیل مواجهه‌ای که جبهه اسلام با جبهه کفر دارد شرایط منحصر به‌فردی را خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی در گردهمایی فرمانداران استان ضمن گرامیداشت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: با توجه به سلطه رسانه‌ای دشمن، در پایان سال 1402 یکی از مهم‌ترین عرصه‌های پیش‌رو با جبهه کفر را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: دشمن همه تلاش خود را خواهد کرد تا در ایام انتخابات هزینه‌هایی را به کشور تحمیل کند‌. دشمن تلاش می‌کند تا نارضایتی‌های مردم را در پایان سال متمرکز کند، از این رو وظیفه ما عبور دادن مردم از این فضاسازی دشمن است.

استاندار اصفهان گفت: علاوه بر این موارد باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم. انتخابات همیشه امر مهمی بوده اما انتخابات پیش‌رو به دلیل مواجهه‌ای که جبهه اسلام با جبهه کفر دارد شرایط منحصربه‌فردی را خواهد داشت.

وی با تأکید بر اعتماد و همراهی مردم، عنوان کرد: در این راستا مشکلات شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی شود، از طرفی بازدیدهای میدانی و دیدارهای بدون واسطه با مردم در اولویت امور قرار بگیرد.

مرتضوی نسبت به شبکه‌سازی دشمن هشدار داد و خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای جذب افراد مؤثر می‌کند در این شرایط باید نسبت به سرمایه‌های اجتماعی که آنان را از دست می‌دهیم و در چنگال دشمن اسیر می‌شوند دچار غفلت نشویم.

وی با اشاره به جلسات مستمر و متعدد با اقشار مختلف مردم بر جلب اعتماد آحاد مردم بالاخص افراد تأثیرگذار در جامعه تأکید کرد.

استاندار اصفهان امنیت را یکی از اصول اساسی انتخابات عنوان کرد و گفت: دشمن پس از شکست در پروژه‌های قبلی خود ممکن است امنیت انتخابات را زیر سوال ببرد بنابراین برای مقابله با فتنه‌انگیزان شفافیت و حفظ امنیت در اولویت قرار بگیرد.

وی با تأکید بر اجرای مراسم‌های شادی آفرین و توجه ویژه به مناسبت‌ها، اظهار داشت: فعالیت‌هایی که در شهرستان‌ها باعث ایجاد نشاط خواهد شد مانند پیاده‌روی‌های خانوادگی و برنامه‌های خانواده محور در دستور کار قرار بگیرد.

مرتضوی با اشاره به پروژه‌های پیشران در شهرستان‌های مختلف استان، بیان کرد: طبق تأکیدات قبلی باید در هر شهرستان پروژه‌های پیشران در حوزه سرمایه‌گذاری و بخش خصوصی تعریف و با برنامه پیش رود.

انتهای پیام/163/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237455